O FIRMIE

Stop dreaming Start DRIVING! Z Bujal78 zrealizujesz swe marzenia o amerykanie!

Firma Bujal78 jest od 2009r. zarejestrowanym w Polsce podmiotem gospodarczym zajmującym się importem aut (głównie zabytkowych) ze Stanów Zjednoczonych. W ciągu 10 lat działalności na polskim rynku sprowadziłem do kraju około 200 aut (większość z nich można podziwiać w dziale Sprzedane). W 2009r. otworzyłem firmę Bujal78 w Polsce a firma B&P Monster Garage w USA została otwarta przez Piotra Marchel. W 2016r. otworzyliśmy naszą filię w Kanadzie, gdzie aktualnie przebywam. Nasze auta są częstymi gośćmi aukcji portalu allegro, dzięki czemu wielu z klientów kojarzy nas i nasze auta z frazą "kolejny od Bujala".

Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta - od znalezienia szukanego modelu poprzez inspekcję, transport wewnątrz USA, transport morski do Polski aż do pomocy w odprawie celnej włącznie.

Współdziałamy z renomowanymi firmami na każdym etapie realizacji zamówienia, przez co wszystko odbywa się zgodnie z planem i wyznaczonymi terminami. Dzięki odpowiedniemu zapleczu (600m2 garaż w Kościerzynie, magazyny w Chicago i New Jersey) oraz ogromnemu know-how potrafimy jak mało kto na rynku spełnić Państwa marzenie o własnym amerykanie. Specjalizujemy się w imporcie Cadillaców z drugiej połowy lat 50`tych oraz Buicków Riviera Boattail. W tej grupie aut mamy dominujący udział w polskim rynku. Importujemy również inne auta na życzenia klientów. Stoimy na stanowisku, że dobry amerykaniec nie musi być drogi żeby był dobry. Posiadając ogromną bazę danych z ogłoszeniami aut zabytkowych jesteśmy w stanie kupić każde auto po uczciwej cenie - często bardzo okazyjnej.

Import aut to dla nas nie tylko praca ale także (a może przede wszystkim) pasja. W miarę możliwości staramy się pokazywać nasze pojazdy na zlotach i spotkaniach. Należymy do gdańskiego klubu miłośników amerykańskiej motoryzacji, publikujemy artykuły o naszych zabytkach w prestiżowych polskich magazynach jak Automobilista czy Classic Auto. Posiadamy własną kolekcje wyjątkowych aut w skład której wchodzi ponad 10 zabytkowych amerykanów.

Nie było by sukcesów Bujal78 gdyby nie grupa firm i osób z nami współpracująca. Dlatego w tym miejscu chciałbym im podziękować:

  • całej firmie Baltic Logistic za okazywaną pomoc w odprawach celnych
  • firmie Maxcon za stworzenie serwisu www.Bujal78.pl

Also special thx goes to:

  • Peter from B&P Monster Garage

 
Wszelkie materiały zamieszczone na tej stronie są własnością firmy Bujal78 i/lub firm trzecich. Kopiowanie i publikowanie tych materiałów poza serwisem www.Bujal78.pl bez zgody zabronione.
Wszelkie znaki towarowe należą do odpowiednich właścicieli.
Jeżeli interesują Was samochody do ślubu to zapraszam do zakładki WSPÓŁPRACA.
Designed by MaxCon